آلبوم عکس چیست؟

آلبومعکس

آلبوم عکس چیست؟

بنام خدا فرصتی دوباره برای فروشگاه اینترنتی آآلبوم عکس ما دست داد تا باز در مورد آلبوم عکس چیست؟ و آلبوم عکس با شما سخن بگوییم.

البته هر چقدر در مورد آلبوم عکس چیست؟ مقاله بنویسیم یا حرفی بزینم باز جای سخن باقی خواهد ماند. ما بر حسب وظیفه و در حد توان مقاله های را خدمت مشتریان عزیز ارایه میدهیم تا علاوه بر یک خرید لذت بخش کنار آن از مطالب مفید سایت نیز بهره ببرند.

سر فصل های مقاله

 1. آلبوم عکس چیست؟
 2.  فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس انواع آلبوم عکس
 3. تعریف مختصر آلبوم عکس سلفنی
 4. تعریف مختصر آلبوم عکس چسبی
 5. تعریف مختصر آلبوم عکس فریم دار
 6. تعریف مختصر آلبوم عکس شومیزی
 7. تعریف مختصر آلبوم عکس طرح دیجیتال
 8. تعریف مختصر آلبوم عکس دیجیتال

آلبوم عکس چیست؟

همه ما طبعتا آلبوم عکس را خیلی شندیدم  اما تعریفی از آلبوم عکس چیست؟

رو ندیده باشیم و اولین چیزی که از آلبوم عکس به ذهن ما خطور میکند عکس است.

انسانهای از زمان های خیلی دور زمانیکه دوربین های عکاسی  ظهور کردن  علاقه به ثبت خاطرات به وسیله گرفتن عکس ونگهداری از آن باعث شد تا آلبوم عکس پدید آید.

آلبوم عکس چیست؟ آلبوم  عکس در لغت به معنی برگه کاغذی که بتوان عکس را در آن چسبانده و نگهداری کرد.

آلبوم عکس چیست؟
آلبوم عکس فریم دار

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس انواع آلبوم عکس

انواع آلبوم عکس درمدل های مختلفی وجود دارد . که بترتیب  بشرح زیر میباشد.

 1. آلبوم عکس سلفنی
 2. آلبوم عکس چسبی
 3. آلبوم عکس فریم دار
 4. آلبوم عکس شومیزی
 5. آلبوم عکس طرح دیجیتال
 6. آلبوم دیجیتال

هر کدام از آلبوم های فوق مشتریان وخواهان خاص خود را دارد. که در ادامه یک تعریف مختصری

از هر یک برای شما خواهیم کرد.

محبوییت آلبوم های عکس نزد مردم

آلبوم عکس سلفونی
آلبوم عکس چسبی
آلبوم عکس فریم دار
آلبوم عکس شومیزی
آلبوم عکس طرح دیجیتال
آلبوم عکس دیجیتال عروس

فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید

فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید یک فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس که مرکز فروش انواع آلبوم عکس انواع آلبوم عکس کودک آلبوم فریم دار ،آلبوم طرح دیجیتال ، آلبوم دیجیتال عروس ، آلبوم چسبی  در مدلهای مختلف وبورس  انواع جلد آلبوم عکس با جلدهای جذاب و زیبا و انواع پک دی وی دی شیک با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با تخفیفات ویژه برای تمامی کاربران در طول هفته برای تماس با مدیر وبسایت با شماره 09358081238 تماس بگیرید

آلبوم عکس سلفونی

آلبوم عکسی که از قدیمی ترین آلبوم های عکس میباشد. بطوریکه اولین آلبوم عکس که همه ما دیدیم آلبوم سلفونی بوده. و آلبوم عکس بسیار ساده میباشد که جلد آنها از مقوای بوده. و در بعضی موارد از جلد سخت نیز برای این دسته از آلبوم ها استفاده میشود و همانگونه که از اسم محصول مشخص است عکس ها درون برگه هایی از جنس پلاستیک است قرار میگیرد. و اگر میخواهید آلبوم عکس سلفونی را در ذهن خود مرور کنید کافیست زمانی را به یاد بیاورید که مراکز چاپ عکس رنگی همراه عکسها یک آلبوم به ما هدیه میدادن بله کاملا درست حدس زدید.

 

آلبوم عکس چسبی

این نوع از آلبوم عکس  همانند آلبوم  سلفونی  از اولین آلبوم های تولید شده میباشد و از نظر قیمت با سایر آلبوم ها بسیار ارزانتر هستند واستفاده از این آلبومعکس بسیار راحت است و برای قرار دادن عکس کافیست چسب روی برگه را کیشده و با یک دست عکس ها را قرار داده و با دست دیگر چسب سلفونی را نگه دارید البته این کار را میتوان با کمک یکدیگر این کار رابه سرغت انجام دهید.

حسن مهم این آلبوم عکس این است که در هر برگه از چند سایز عکس میتوان استفاده کرد .

آلبوم عکس فریم دار

سومین آلبومی که میخواهیم به معرفی آن بپردازیم آلبوم عکس فریم دار میباشد که این آلبوم عکس  یکی از بهترین آلبوم های تولید شده میباشد که طرفدران بسیاری دارد همانگونه که در نمودار بالا نیز مشاهده کرید این آلبوم بالا تر از آلبومعکس سلفنی و چسبی قرار دارد .ما در صفحه محصولات  آلبوم عکس فریم دار را تشریح کردیم که میتوانید اطلاعات بیشتر را در لینک زیر مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس

در حال حاضر تعداد زیادی  فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس انواع آلبوم عکس ارایه میدهند.که گالری آلبوم وحید یکی از معتبرترین این فروشگاه هاست برای خرید انواع آلبوم عکس کلیک کنید

آلبوم عکس شومیزی

این محصول بعد از آلبوم فریم دار طراحی وتولید شده است وطرفدا ران خاص خود را دارد و در نموداری که مشاهده کردید از محبوبیت کمتری نسبت به آلبوم عکس فریم دار دارد و بالاتر از آلبوم عکس چسبی و سلفنی قرار گرفته است .این آلبومعکس از برگه های مقوایی سخت تشکیل شده و عکس بر روی آنها بوسیله چسب های چهار گوشه ای رو قرار میگیرند و یک برگه نازک سفید رنک در هر برگ وجود دارد این آلبوم عکس هم همانند آلبوم عکس  چسبی امکان قرار دادن چند سایز کوچیک عکس مختلف بر روی برگه ها دارد.

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس
فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس

آلبوم عکس طرح دیجیتال

این محصول یکی از بهترین و درجه یک ترین آلبوم عکس میباشد و در نمودار. محبوییت آلبوم عکس طرح دیجیتال در نزد مردم خیلی بالاست این محصول با نام آلبوم طرح ژورنال نیز شناخته میشود . این آلبومعکس مانند آلبوم دیجیتال میباشد که در ادامه همین پست معرفی خواهیم کرد میباشد و جلد های مختلفی دارد و عکس ها بوسیله چسب های دو طرفه که بر روی برگ ها مقوایی آن قرار گرفته است صحافی میشود آلبوم طرح دیجیتال از قمیت پایین تری نسبت به آلبوم عکس دیچیتال بر خودار بوده و یک تفاوت بیشتر با آلبوم دیجیتال ندارد آن هم در نوع قرار گیری عکس بر روی آنهاست ((چاپ و صحافی))

آلبوم دیجیتال آلبوم عکس عروس

این محصول دو اسم دارد که مردم بیشتر آنرا با آلبوم عکس عروس میشناسند.این آلبومعکس در حال حاضر بهترین و مدرن ترین آلبوم عکس در ایران است که همانگونه که در نمودار نیز مشاهده میکنید نزد مشتریان خیلی محبوییت ویژه دارد و به نوعی با کیفیت ترین آلبوم عکس میباشد.امکان ندارد شما یک مجلس عروسی شیک و مدرن بر گزار کنید ولی آلبوم عروسیتون آلبوم دیجیتال نباشد اصلا این امکان وجود ندارد . جلد های مختلفی دارد از نوع پلکسی . پازلی . طلایی و…. و برگه های درجه یک که عکس ها روی آن چاپ میشه امیدواریم در عروسی های خودتون آلبوم عکس عروسیتون ما به شما بدهیم انشالا….

به پایان این مقاله رسیدیم امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفید بود و مورد استفاده شما قرار گیرد

در قسمت نظرات کاربران حتما نظرات خودتون بیان کنید.

درباره نویسنده