آلبوم عکس چیست؟

آلبوم عکس چیست؟

آلبوم عکس چیست؟

بنام خدا فرصتی دوباره برای فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس ما دست داد تا باز در مورد البوم عکس چیست؟ و البوم عکس با شما سخن بگوییم.البته هر چقدر در مورد البوم عکس چیست؟ مقاله بنویسیم یا حرفی بزینم باز جای سخن باقی خواهد ماند. ما بر حسب وظیفه و در حد توان مقاله های را خدمت مشتریان عزیز ارایه میدهیم تا علاوه بر یک خرید لذت بخش کنار آن از مطالب مفید سایت نیز بهره ببرند.

سر فصل های مقاله

 1. آلبومعکس چیست؟
 2.  فروشگاه اینترنتی البوم عکس انواع البوم عکس
 3. تعریف مختصر البوم عکس سلفنی
 4. تعریف مختصر البوم عکس چسبی
 5. تعریف مختصر البوم عکس فریم دار
 6. تعریف مختصر البوم عکس شومیزی
 7. تعریف مختصر البوم عکس طرح دیجیتال
 8. تعریف مختصر البوم عکس دیجیتال

البوم عکس چیست؟

همه ما طبعتا البوم عکس را خیلی شندیدم  اما تعریفی از البوم عکس چیست؟
رو ندیده باشیم و اولین چیزی که از البوم عکس به ذهن ما خطور میکند عکس است.
انسانهای از زمان های خیلی دور زمانیکه دوربین های عکاسی  ظهور کردن  علاقه به ثبت خاطرات به وسیله گرفتن عکس ونگهداری از آن باعث شد تا البوم عکس پدید آید.
البومعکس چیست؟ البوم  عکس در لغت به معنی برگه کاغذی که بتوان عکس را در آن چسبانده و نگهداری کرد.

آلبوم عکس چیست؟
البوم عکس فریم دار

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس انواع البوم عکس

انواع البوم عکس درمدل های مختلفی وجود دارد . که بترتیب بشرح زیر میباشد.

 1. البوم عکس سلفنی
 2. البوم عکس چسبی
 3. البوم عکس فریم دار
 4. البوم عکس شومیزی
 5. البوم عکس طرح دیجیتال
 6. آلبوم دیجیتال

هر کدام از آلبوم های فوق مشتریان وخواهان خاص خود را دارد. که در ادامه یک تعریف مختصری
از هر یک برای شما خواهیم کرد.

محبوییت آلبوم های عکس نزد مردم

البوم عکس سلفونی
آلبوم عکس چسبی
آلبوم عکس فریم دار
آلبوم عکس شومیزی
آلبوم عکس طرح دیجیتال
آلبوم عکس دیجیتال عروس

فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید

فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید یک فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس که مرکز فروش انواع البوم عکس انواع البوم عکس کودک آلبوم فریم دار ،البوم طرح دیجیتال ، آلبوم دیجیتال عروس ، آلبوم چسبی  در مدلهای مختلف وبورس  انواع جلد آلبوم  با جلدهای جذاب و زیبا و انواع پک دی وی دی شیک با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با تخفیفات ویژه برای تمامی کاربران در طول هفته برای تماس با مدیر وبسایت با شماره 09358081238 تماس بگیرید

البوم عکس سلفونی

البوم عکسی که از قدیمی ترین البوم های عکس میباشد. بطوریکه اولین آلبومی که همه ما دیدیم آلبوم سلفونی بوده. و البوم عکس بسیار ساده میباشد که جلد آنها از مقوای بوده. و در بعضی موارد از جلد سخت نیز برای این دسته از آلبوم ها استفاده میشود و همانگونه که از اسم محصول مشخص است عکس ها درون برگه هایی از جنس پلاستیک است قرار میگیرد. و اگر میخواهید البوم عکس سلفونی را در ذهن خود مرور کنید کافیست زمانی را به یاد بیاورید که مراکز چاپ عکس رنگی همراه عکسها یک آلبوم به ما هدیه میدادن بله کاملا درست حدس زدید.این آلبوم ها به اسم آلبوم کیسه ای نیز معرف است.

البوم عکس چسبی

این نوع از البوم عکس  همانند آلبوم  سلفونی از اولین آلبوم های تولید شده میباشد و از نظر قیمت با سایر آلبوم ها بسیار ارزانتر هستند واستفاده از این البومعکس بسیار راحت است و برای قرار دادن عکس کافیست چسب روی برگه را کیشده و با یک دست عکس ها را قرار داده و با دست دیگر چسب سلفونی را نگه دارید البته این کار را میتوان با کمک یکدیگر این کار رابه سرعت انجام دهید.حسن مهم این البوم عکس این است که در هر برگه از چند سایز عکس میتوان استفاده کرد .

البوم عکس فریم دار

سومین آلبومی که میخواهیم به معرفی آن بپردازیم البوم عکس فریم دار میباشد که این البوم عکس  یکی از بهترین آلبوم های تولید شده میباشد که طرفدران بسیاری دارد همانگونه که در نمودار بالا نیز مشاهده کرید این آلبوم بالا تر از آلبومعکس سلفنی و چسبی قرار دارد .ما در صفحه محصولات  البوم عکس فریم دار را تشریح کردیم که میتوانید اطلاعات بیشتر را در لینک زیر مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس

در حال حاضر تعداد زیادی  فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس انواع البوم عکس ارایه میدهند.که گالری آلبوم وحید یکی از معتبرترین این فروشگاه هاست برای خرید انواع البوم عکس کلیک کنید

البوم عکس شومیزی

این محصول بعد از آلبوم فریم دار طراحی وتولید شده است وطرفداران خاص خود را دارد و در نموداری که مشاهده کردید از محبوبیت کمتری نسبت به البوم عکس فریم دار دارد و بالاتر از البوم عکس چسبی و سلفنی قرار گرفته است .این البومعکس از برگه های مقوایی سخت تشکیل شده و عکس بر روی آنها بوسیله چسب های چهار گوشه ای  قرار میگیرند و یک برگه نازک سفید رنک در هر برگ وجود دارد این البومعکس هم همانند البوم عکس چسبی امکان قرار دادن چند سایز کوچیک عکس مختلف بر روی برگه ها دارد. در این آلبوم ها میتوان از چندین سایز مختلف استفاده کرد.بنابراین می توان این آلبوم رو یک محصول مقرون به صرفه تلقی کرد.

فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس
فروشگاه اینترنتی آلبوم عکس

البوم عکس طرح دیجیتال

این محصول یکی از بهترین و درجه یک ترین البوم ها میباشد و در نمودار. محبوییت البوم عکس طرح دیجیتال در نزد مردم خیلی بالاست این محصول با نام آلبوم طرح ژورنال یا شبهه دیجیتال نیز شناخته میشود.این البوم عکس مانند آلبوم دیجیتال میباشد که در ادامه همین پست معرفی خواهیم کرد  و جلد های مختلفی دارد و عکس ها بوسیله چسب های دو طرفه که بر روی برگ ها مقوایی آن قرار گرفته است صحافی میشود البوم طرح دیجیتال از قمیت پایین تری نسبت به البوم عکس دیچیتال بر خودار بوده و یک تفاوت بیشتر با البوم دیجیتال ندارد آن هم در نوع قرار گیری عکس بر روی آنهاست بدین ترتیب که عکس ها بر روی آلبوم دیجیتال چاپ میشوند. ولی در آلبوم طرح دیجیتال چسبانده وصحافی میشوند.برگهای آلبوم طرح دیجیتال دو نوع است که نوع اول چسبهای ضربدری دارد. نوع دوم تمام چسب میباشد.

آلبوم دیجیتال البوم عکس عروس

این محصول دو اسم دارد که مردم بیشتر آنرا با البوم عکس عروس میشناسند.این آلبومعکس در حال حاضر بهترین و مدرن ترین البوم عکس در ایران است که همانگونه که در نمودار نیز مشاهده میکنید نزد مشتریان خیلی محبوییت ویژه دارد و به نوعی با کیفیت ترین البوم عکس میباشد.امکان ندارد شما یک مجلس عروسی شیک و مدرن بر گزار کنید ولی آلبوم عروسیتون آلبوم دیجیتال نباشد اصلا این امکان وجود ندارد . جلد های مختلفی دارد از نوع پلکسی . پازلی . طلایی و…. و برگه های درجه یک که عکس ها روی آن چاپ میشه امیدواریم در عروسی های خودتون البوم عکس عروسیتون ما به شما بدهیم انشالا….

به پایان این مقاله رسیدیم امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفید بود و مورد استفاده شما قرار گیرد
در قسمت نظرات کاربران حتما نظرات خودتون بیان کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه