یکی از مهم ترین کارهایی که یک فروشگاه اینترنتی موفق باید به آن توجه ویژه داشته باشد، رویه های ارسال سفارش و به موقع انجام دادن آن است. برای مشتری بسیار مهم است کالایی را که خریداری کرده، به موقع و سر وقت تحویل بگیرد. بنابراین هر فروشگاه اینترنتی بایستی روش های مخصوص و متنوعی برای ارسال سفارشات خود تدارک ببیند. تا مشتری بتواند از بین آنها مناسب ترین را برای خود انتخاب کند. دقت کنید اگر کالایی که خریداری کرده اید، در انبار آلبوم وحید موجود باشد، زمان ارسال سفارش ها برای کلیه مشتریان در سراسر کشور بین 7 الی 10 روز کاری خواهد بود. اما چنانچه کالای موردنظر شما سفارشی است و باید توسط همکاران ما در کارگاه پیوند تولید شود، این پروسه تقریبا یک ماه کار ی زمان خواهد برد.

 

پرداخت در محل

یکی از آپشن های ویژه ای که مشتریان در خرید و فروش اینترنتی در خصوص ارسال کالا به آن علاقه زیادی دارند، امکان پرداخت در محل و زمان تحویل گرفتن سفارش است. این موضوع در واقع باعث می شود اطمینان مشتری جلب شده و با خیال راحت تری دست به خرید بزند. آلبوم وحید به تازگی امکان پرداخت در محل را برای مشتریان تهرانی و تبریزی فراهم کرده است. یعنی اگر شما سفارشی را به مقصد این دو شهر در سیستم ثبت کنید، گزینه پرداخت در محل نیز در بین شیوه های پردخت، فعال شده و می توانید آن را انتخاب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرداخت در محل مراجعه کنید.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

سفارش صرفا در محلی تحویل داده می شود که شما در زمان خرید، در سیستم ثبت کرده اید. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست. و لازم است آدرس تحویل کاملا قابل استناد باشد. همچنین در زمان تحویل سفارش حتما کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشید و به همکاران ما نشان دهید. تا مشخصات آن را با مشخصات شخص خریدار تطبیق دهند. طبق قوانین مربوط به رویه های ارسال سفارش همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و بایستی کالا را در درب اصلی منتهی به خیابان به مشتریان تحویل دهند.

 

رویه ارسال کالا

  • روش های ارسال در آلبوم وحید از دو طریق ارسال با پست و تیپاکس انجام می شود که می توانید به دلخواه یکی را برگزینید.
  • زمان تحویل سفارش ها در روزهای عادی برای کلیه مشتریان در سراسر کشور بین 7 الی 10 روز کاری خواهد بود.
  • تا یادمان نرفته بگوییم که ارسال سفارشات بالای 150 هزارتومان برای شهر تهران کاملا رایگان است.

 

توجه: در آلبوم وحید امکان ارسال سفارشات عمده نیز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید!

 

لازم به ذکر است ارسال سفارشات عمده به علت تعداد زیاد محصولات، حداقل یک هفته کاری زمان خواهد برد. یادتان باشد که زمان های گفته شده همگی در روزهای کاری هستند. پس به هیچ عنوان ایام تعطیل را در محاسبات زمانی خود قرار ندهید. گالری آلبوم وحید همچنین با فعال سازی خدماتی همچون ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. و اما نکته آخر در مورد زمان ارسال محصولات عزیزانی است که 15 اسفندماه به بعد ثبت سفارش می‌کنند؛ به دلیل حجم بالای سفارش در روزهای آخر سال، ارسال سفارشات تا آخر سیزدهم فروردین امکان پذیر نیست.