فروشگاه اینترنتی آلبوم وحید روش های پرداخت مطمئنی جهت داشتن یک خرید خوب و ایمن برای مشتریان خود فراهم کرده است. در این مطلب با ما همراه باشید تا در این زمینه با شما عزیزان صحبت کنیم.

 

روش های پرداخت گالری آلبوم وحید

هر فروشگاه اینترنتی که اقدام به فروش محصول به صورت آنلاین می کند، سعی دارد راحت ترین روش ها را برای پرداخت مشتری فراهم کند تا مشتریان به راحتی خرید کنند و در این خصوص مشکلی نداشته باشند. این مسئله به قدری در خرید اینترنتی مهم است، که یکی از چند عامل تاثیرگذار در استقبال کاربران از سایت به شمار می رود. ما نیز در گالری آلبوم وحید از این موضوع مهم غافل نشدیم و روش های مختلف و کاملا راحتی را برای پرداخت شما عزیزان فراهم کرده ایم که به شرح ذیل می باشد.

 

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی آلبوم وحید استفاده از روش پرداخت اینترنتی است. تمامی کاربران عزیز می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی مربوط به بانک‌های ملی و ملت در سایت آلبوم وحید، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع رسانی آن نیست. پس از پرداخت، سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. برای این منظور شاید ایمیل تایید نیز به ایمیل ثبت شده شما ارسال شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی آلبوم وحید می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. روش های پرداخت هم اکنون با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین و…. امکان پذیر می باشد. دقت کنید که هنگام پرداخت اینترنتی، اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

– شماره 16 رقمی کارت بانکی:

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

شماره کارت

شماره کارت ۱۶ رقمی

 

– رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم با رمزی که شما به هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز یا هنگام خرید از دستگاه پوز ( کارتخوان )  وارد می‌کنید، که به آن رمز اول کارت هم گفته میشود متفاوت است. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند. اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی در صورت نداشتن رمز دوم می توانید به یکی از دستگاه های ATM بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کرده و از طریق گزینه عملیات رمز، نسبت به دریافت رمز دوم خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر میباشد که در حال حاضر خرید با رمز دوم ثابت فقط تا سقف 100 هزار تومان در روز میباشد و اگر سفارش شما بالاتر از یکصد هزار تومان باشد باید از رمز دوم پویا استفاده کنید.

 

توجه: رویه های ارسال سفارش گالری آلبوم وحید را در این صفحه مطالعه کنید.

 

– کد CVV2:

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و در روش پرداخت اینترنتی باید ثبت گردد. cvv2 به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اینترنتی کاربرد دارد. این کد بر روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است. اما در سایر کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

کد cvv2

کد cvv2

 

– تاریخ انقضا:

تاریخ انقضا هم بر روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. که شما می بایست ماه را در سمت راست و دو رقم سمت راست سال انقضاء را در سمت چپ وارد کنید. بعنوان مثال اگر سال انقضاء کارت بانکی شما 1404/06 هست در درگاه اینترنتی باید به این شکل وارد کنید. 04/06  لازم به ذکر است سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 

2- پرداخت در محل

از دیگر روش های رایج پرداخت سفارش در خرید اینترنتی، پرداخت به هنگام دریافت یا پرداخت درب منزل است. که با عنوان پرداخت در محل شناخته می شود. در این روش مشتری بدون اینکه وجهی پرداخت کند، سفارش خود را در سیستم ثبت می کند. پس از اینکه سفارش درب منزل به او تحویل داده می شود، از طریق کارتخوان پیک شرکت پست اقدام به پرداخت سفارش می کند. گالری آلبوم وحید نیز جهت راحتی هرچه بیشتر مشتریان در روند خرید اینترنتی این امکان را برای مشتریان تهرانی و تبریزی فراهم کرده است. که از طریق شیوه پرداخت در محل، سفارش خود را در سایت ثبت کنند. جهت مطالعه شرح کامل آموزش پرداخت در محل کلیک کنید!

 

 نکات مهم در خصوص پرداخت اینترنتی

در صورتی که سفارش به صورت آنلاین پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش در هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشد. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. نکته بسیار مهم و امنیتی در تمامی خریدهای اینترنتی که از روش های پرداخت استفاده می کنید، این است که برای وارد کردن اطلاعات حساب بانکی خود (شماره کارت-رمز دوم کارت-کد CVV2-وتاریخ انقضای کارت) حتما از صفحه کلید مجازی خود درگاه بانک  استفاده نمایید.