با سلام خدمت تمام بازدید کنندگان عزیز فروشگاه آلبوم عکس گالری البوم وحید تنها و بزرگترین  مرکز آنلاین ارایه محصولات صنعت آلبوم سازی کشور مرکز فروش آنلاین انواع آلبوم عکس انواع جلد آلبوم و پک سی دی چرم  و کیف آلبوم. گالری البوم وحید فعالیت خود را در سال 1385 در صنعت آلبوم عکس آغاز کرده و بهترین محصولا ت را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت ارایه میدهد.

 

 گالری آلبوم وحید فروشگاه آلبوم عکس

فروشگاه آلبوم عکس گالری البوم وحید با کسب مجوزات لازم از وزارت صنعت و معدن وتجارت الکترونیک نماد اعتماد الکترونیک و وزارت فرهنگ و ارشاد ((نماد رسانه بر خط )) اطمینان خاطر را برای یک خرید مطمن فراهم کرده است. از ابتدا سیاست کاری این مجموعه بر پایه مشتری مداری و ارایه محصولات با کیفیت میباشد. که هم اکنون نزدیک به یک دهه فعالیت توانسته خود را در این صنعت ثابت کنند.

فروشگاه گالری آلبوم وحید
فروشگاه اینترنتی انواع آلبوم عکس

برخی ویژگی های گالری آلبوم وحید

1.کیفیت برتر محصولات

همانگونه که در مطالب فوق به آن اشاره گردید تمامی محصولات گالری البوم وحید از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته میشود ومطمنا  همه برای انتخاب یک محصول که میتواند کالا خدمت … باشد اولین چیز حائز اهمیت کیفیت آن محصول یا خدمت میباشد ما تمام تلاش خود را به کار بستیم تا یک کالا مرغوب و باکیفیت را به مشتریان خود ارایه دهیم

 

2.قیمت مناسب

قمیت یک کالا یا محصول یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در انتخاب کالا ومحصول میباشد. که بر اساس این قانون قمیتهای محصولات گالری آلبوم وحید نسبت به کالا های مشابه در بازار از قیمتهای  مناسبتری برخودار میباشد.

3.تحویل به موقع

یکی از دغدغه های مشتری تحویل سریع  و به موقع کالا یا محصول و یا خدمت سفارشی  هنگام سفارش میباشد و مشتری انتظار دارد که محصولی  را که سفارش داده به موقع و سر وقت تحویل بگیرد. گالری آلبوم وحید این خاسته را حق مشتری دانسته و خود را موظف این میدانند که محصولات مشتریان خود را در کوتا ه ترین زمان ممکن بدست آنها  برساند.

  1. سیاست تکریم مشتری

همه می دانند که برای تجارت و یا بهتر بگویم برای پول در آوردن در عصر حاضر عنصری بنام عنصر مشتری نیاز است و در جهان حاضر مشتریان سر مایه های گران یک سازمان بحساب می آیند. ما این موضوع را بخوبی خوب و با تمام وجود درک کردیم  و از ابتدای شروع فعالیت خود همواره سیاست تکریم مشتری و ارتباط با مشتری (CRM) سر لوحه خود قرار داده ایم و با عنایت حضرتعالی به این مهم دست یافته ایم .

5.پذیرش انتقادات و پیشنهادات

همه ما انسا نها  ممکن خطا هستیم و ما خود را هیچ وقت انسان تمام عیار  و کامل یا مصوم نمیدانیم و خودمان نیز بر این باور هستیم که فکر های خوب زمانی خود را بروز میدهند و می توانند تصمیم های خوبی بگیرندکه از افکار دیگران نیز بهره برده باشند پیامبر بزرگ ما حضرت محمد (ص) وسلم میفرمایند همواره در کارهای خود از دیگران مشورت بگیرین ومطمنا محصول چند فکر از یک فکر بهتر خواهد بود.
گالری آلبوم وحید همانگونه که در مطالب فوق به آن اشاره نمودیم یک  شرکت مشتری محور میباشد و دوستدار آن است که از انتقادات سازنده و پیشنهادات خوب  شما برای بهبود تمام مراحل(سفارش ،خرید،پرداخت،و….) مجموعه استفاده کند

 

6.فروش محصولات بصورت مستقیم

تمامی محصولات ما بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه یا شخص سومی صورت میگیرد واین مزیت باعث دلگرمی مشتری شده و اطمینان حاصل می نماید که مستقیما با خود گالری آلبوم وحید در ارتباط است. همچنین این مزیت باعث انطاف پذیری قیمتهای ما میباشد یعنی در شرایط خاص با تخفیفات ویژه محصولات خود را ارایه می دهیم. امید است گالری البوم وحید با حمایت همه شما سروران به ارایه کیفیت برتر محصولات خود ادامه داده و آنچه دلخواه مشتریان میباشد برسد. از همه کسانی که ما را در این راه همراهی کردند ازصمیم قلب سپاسگزاریم وآرزو بهترینها را از خداوند متعالی مصلحت می نمایم.

برای ارتباط با مدیران گالری البوم وحید حتمت و حتما از طریق فرم تماس با ما استفاده کنید.
و برای هرگونه سوال و تماس ضروری از شمار تلفن های زیر استفاده کنید.

فروش 

09358081238
مشاوره رایگان 

09034938749

فروشگاه آلبوم عکس گالری البوم وحید مرکز فروش انواع آلبوم عکس | آلبوم عکس کودک |
آلبوم طرح دیجیتال | انواع جلد آلبوم | انواع جای سی دی |