تولیدی آلبوم عکس

تولیدی البوم عکس

تولیدی آلبوم عکس

گالری آلبوم وحید یک شرکت تولیدی البوم عکس میباشد. که تمام محصولات خودش را از طریق فرروشگاه اینترنتی بصورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست مصرف کنندگان میرساند. تولید انواع البوم عکس از مواد اولیه درجه یک با کیفیت بسیار بالا ، اگر شما هم دنبال یک تولیدی آلبوم عکس با محصولات باکیفیت هستید در کنار ما بمانید تا با تولیدی گالری آلبوم وحید بیشتر آشنا شوید.

تولیدی البوم عکس

ساخت و تولید آلبوم عکس با کیفیت مستلزم مواد اولیه مرغوب و نیازمند تکنولوژی روز میباشد. گروه تولیدی البوم عکس ( پیوند )  با دارا بودن دستگاه های با تکنولوزی روز و کادر مجرب و متخصص فنی اولین و بهترین تولید کننده آلبوم عکس و بسیاری از محصولات صعنت عکس در ایران میباشد. شعار گالری آلبوم وحید همیشه این بوده است که (کیفیت حرف اول را میزند) نا گفته نماند مشتری مداری مجموعه از دیگر سیاست های شرکت میباشد.

تولیدی البوم عکس
البوم عکس

تولیدات گالری آلبوم وحید

گروه تولیدی البوم عکس مجموعه بسیاری از آلبوم های عکس  که در حال حاضر در بازار موجود است. برای اولین بار در ایران توسط تولیدی گالری آلبوم وحید طراحی و تولید شدن که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم.

  1. طراحی و تولید اولین آلبوم عکس شومیزی در ایران
  2. طراحی و ساخت آلبوم طرح دیجیتال نیم چسب با کیفیت بالا در ایران
  3. طراح و ساخت  آلبوم طرح دیجیتال کودک با کیفیت بسیار بالا و بر اساس روانشناسی کودک
  4.  اولین سایزنده  کیف سامسونت آلبوم عروس در ایران

و بسیاری از محصولات صعنت آلبوم سازی گالری آلبوم وحید علاوه بر تولید البوم عکس ساخت و تولید پک سی دی چرم و هارد باکس و صحافی جلد آلبوم عکس عروس از دیگر خدمات مجموعه بشمار میرود.

همان طور که در ابتدای عریض خودم به آن اشاره کردم گالری آلبوم وحید بر مبنای مشتری مداری و تکریم مشتری کار میکند  و بر همین اساس بسیای از تولیدات بر اساس نظر و نیاز مشتری قابل سفارشی سازی است . بعنوان مثال شاید شما یک محصول از محصولات ما انتخاب کرده باشید و لی جلد آونو بخواین عمودی کنید یا جلد ساده است میخواهید روش یک قاب در اندازه مشخص داشته باشه . که تولیدی ما این سفارشی سازی  را در صورت امکان برای شما انجام خواهد داد.

برای ثبت سفارشات عمده لطفا  کلیک کنید  

شما با کلیک روی لینک بالا میتوانید فرم  مخصوص سفارشات عمده را تکمیل نمایید . تا کارشناسان مجموعه در اولن فرصت با شما تماس گرفته و سفاش شما را با کمترین قیمت و بالا تری کیفیت ثبت نمایند. همچنین میتوانید برای دریافت قیمت عمده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09358081238

پیگیری سفارش
لیست مقایسه