بر اساس تصمیم گالری آلبوم وحید  از این پس معرفی ویدیویی محصولات برای کاربران و مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. این یک خدمت دیگر از فروشگاه اینترنتی آلبوم وحید برای شما کاربران عزیز است.

 

معرفی ویدیویی محصول به چه کاری می آید؟

ما از این تاریخ به بعد علاوه بر معرفی و ارائه توضیحات متنی محصولات، فایل ویدیو آنها را نیز به مشتریان و بازدیدگنندگان عزیز وبسایت آلبوم وحید ارائه خواهیم کرد. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه خدمات به روز و مطلوب، رضایت شما را جلب کنیم. معرفی ویدیویی محصول، روشی تازه تر برای انتقال کلیه اطلاعات مربوط به محصولات است که راحت تر و سریع تر به کاربران ارائه می شود. و دریافت آن نیز برای شما کاربران عزیز، راحت تر است. در معرفی متنی محصول، شما بایستی مطلبی را که در خصوص محصول نوشته شده است را مطالعه کنید. این موضوع هم مقداری از وقت شما را می گیرد و هم نیازمند تمرکز بیشتر است.

اما با تماشای ویدیو از توضیحات محصول، می توانید در مدت زمان خیلی کمتر و راحت تر از حالت محتوای متنی، کلیه اطلاعات مورد نیاز در مورد محصولات را دریافت کنید و در عین حال از تماشای ویدیو هم لذت ببرید. به همین دلیل ما در گالری آلبوم وحید تصمیم گرفتیم بخش معرفی ویدیویی را نیز فعال کنیم. تا کار را برای شما عزیزان راحت تر نماییم. اینگونه کاربران نیز راحت تر به سایت و خدمات آن اعتماد کرده و اقدام به خرید می کنند. شما می توانید ویدیوهای سایت آلبوم وحید را در صفحه ویدیوهای گالری آلبوم وحید مشاهده کنید.

 

 

فروشگاه اینترنتی آلبوم وحید پک دی وی دی انواع جلد آلبوم عکس و محصولات فرهنگی و هنری خود را بصورت آنلاین و با تخفیف های ویژه به هم وطنان عزیز ارائه می دهد. هر گونه سوال و مشکلی در رابطه با محصولات و دیگر بخش های سایت داشتید، لطفا با ما تماس بگیرید.