[vc_row][vc_column][vc_column_text]

فروش اقساطی محصولات و خدمات از گالری آلبوم وحید، برگ زرین دیگری در ارایه خدمات برتر به مشتریان عزیز

خیلی وقت پیش بود که به فکر فروش اقساطی محصولات و خدمات افتادیم. بعد از کلی جلسه و هماهنگی و رصد بازار و بررسی وضیعت معیشتی مردم، نهایتا اواخر سال 98 قبل از شیوع ویروس کرونا تصمیم مجموعه بر این شد که زیرساخت های لازم را برای خرید اقساطی هموطنان عزیزمان در گالری آلبوم وحید فراهم کنیم. امروز با عنایت خداوند متعال و تلاش های شبانه روزی همکاران مان در مجموعه گالری آلبوم وحید با افتخار به شما می گوییم که از این پس شما به راحتی می توایند محصولات و خدمات مورد نظر خود را از آلبوم وحید به صورت اقساطی تهیه کنید.

فروش اقساطی گالری آلبوم وحید

بعضی وقت ها پیش می آید که یک چیزی را دوست داشته باشید و بخواهید آن را بخرید. اما شرایط مناسبی ندارید یا به هر دلیل دیگری نمی توانید آن محصول را داشته باشید. بنابراین برخلاف میل باطنی تان از خرید محصول و خدمات منصرف می شوید. ولی ته ته دل تان آن کالا را می خواهید. حتی بعضا فکر اینکه “اگه قسطی می داد می تونستم خرد خرد پرداخت کنم” در ذهن تان راه می رود. بله! برای اکثر مردم این اتفاق افتاده است. ما نیز به همین دلیل طرح خرید اقساطی را راه اندازی کردیم.

در استای اهداف سیاست مشتری مداری و تکریم مشتری، آلبوم وحید با همکاری شرکت لندو ( ایران رنتر سابق) زمینه و بستر خرید اقساطی محصولات و خدمات را برای شما مشتریان و هموطنان عزیز فراهم کرده است. گاها پیش آمده است که کاری را بخواهیم انجام دهیم و همان لحظه به آن برسیم. ما با همکاری لندو این لحظه ها را در همان لحظه برای شما محقق خواهیم کرد تا شما خرید خود را انجام دهید و هزینه آن را خرد خرد پرداخت کنید. بدون ضامن!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهنمای خرید اقساطی

فروش اقساطی کالا و خدمات با چک و سفته بدون ضامن لندو. شما برای بهره مندی از طرح خرید اقساطی از گالری آلبوم وحید باید به وبسایت لندو مراجعه کرده و یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید. 

سقف تسیهلات در این طرح برای هر نفر تا حداکثر مبلغ 20 میلیون تومان می باشد. شما می توانید از 300 هزار تومان تا 20 میلیون تومان کارت اعتباری خرید از لندو دریافت کنید و نسبت به اعتبار کارت خود از گالری آلبوم وحید خرید کنید.

باز پرداخت تسیهلات فروش اقساطی از 3 الی 12 ماه می باشد. شما براساس بودجه و حقوق ماهیانه خود می توانید تعداد ماه های باز پرداخت اقساط را از 6 ماه تا حداکثر 12 ماه انتخاب کنید.

مدراک مورد نیاز برای دریافت کارت اعتباری

  1. تصویر پشت روی کارت ملی و شناسنامه
  2. تصویر پرینت صفحه اول و گردش حساب 3 ماهه بانکی
  3. چک یا سفته

در صورت نیاز اگر مدراک دیگری مورد نیاز باشد، توسط کارشناس در خواست می گردد.

اگر مایل به دریافت تسیهلات برای خرید اقساطی هستید، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”ثبت درخواست کارت اعتباری” style=”classic” color=”pink” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Flendo.ir%2Fproduct%2Falbumvahid|||rel:nofollow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکات مهم ثبت سفارش در طرح خرید اقساطی لندو

حداقل خرید در طرح اقساطی 300000 معادل سیصد هزار تومان می باشد.

در طرح فروش اقساطی محصولات، زمان ارسال کالا 7 روز کاری خواهد بود.

ارسال تمامی محصولات در این طرح کاملا رایگان است.

از آنجایی که خرید شما بصورت اعتباری و با کد تخفیف انجام خواهد شد، امکان اعمال تخفیف در این طرح فعلا مقدور نیست.

لطفا به نکاتی که در بالا به آنها اشاره شده دقت کافی داشته باشید تا مشکلی در روند خرید اقساطی شما به وجود نیاید. اگر به راهنمایی بیشتری در این مورد نیاز داریدف با ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5711″ img_size=”” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]