به سیستم همکاری در فروش گالری آلبوم وحید خوش آمدید.

شما در این سیستم امکان کسب در آمد از طریق  تبلیغ محصولات و خدمات گالری آلبوم وحید را دارید. همکار گرامی لطفا شرایط و قوانین همکاری را به دقت مطالعه کنید. ثبت نام و عضویت شما در این سیستم به منزله قبول شرایط و ضوابط همکاری در فروش گالری آلبوم وحید میباشد.

شرایط و قوانین سیستم همکاری در فروش

نحوه‌ی در‌آمد‌ زایی

شما پس از ثبت نام در سیستم یک لینک منحصربفرد مخصوص خودتان دریافت میکنید. این لینک را در یکی از شبکه های اجتماعی ، سایت ، اپلکیشن ، یا هر ابزار دیگری که در بستر اینترنت میباشد. انتشار میدهید. و هر مشتری که از طریق ای پی و لینک اختصاصی شما به وبسایت ما مراجعه کرده و خریدی را انجام دهد. پورسانت و کارمزد مشخصی به حساب شما واریز خواهد شد.

حفاظت از حریم خضوصی همکاران

گالری آلبوم وحید به اطلاعات خصوصی همکاران فروش خود احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

گالری آلبوم وحید متعهد میشود. در حد توان با استفاده از تکنولوژی های روز امنیتی از حریم خصوصی همکاران خود بخوبی محافظت نماید.شما با عضویت و ثبت نام در سیستم رضایت خود را نسبت به این سیاست اعلام میکنید.

تمامی مطالب، متن ، تصویر، ویدیو، و کلیه محتوا های تولید شده توسط گالری آلبوم وحید تحت حمایت حقوقی و فکری بوده و حق استفاده و نشر آن بدون کسب اجازه و رضایت گالری آلبوم وحید ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

شرایط پذیرش همکاران

همکاران فروش برای فعالیت در سیستم همکاری گالری آلبوم وحید باید دارای شرایط ذیل باشند.

 1. دارای نمایش تبلیغات پاپ آپ بیش از حد نباشد
 2. کرافیک و محیط کاربری مناسبی داشته باشند
 3. محتوا کافی و مطالب مناسب داشته باشند
 4. حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
 5. عدم فعالیت و محتوا سیاسی
 6. مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.

شرایط همکاری با همکاران فروش

 • همکاران اقرار و اظهار می دارند که وبسایت، اپلیکیش و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می کنند .
 • همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، آلبوم وحید می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.
 • همکاران متعهد می شوند، کدها و لینک های خود را در فریم های (Frames( مربوط با وبسایت ها میباشد) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.
 • همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes( مربوط با وبسایت ها میباشد) های وبسایت خود قرار ندهند.
 • همکاران متعهد میشوند فقط یک بار در سیستم ثبت نام کنند. و از ثبت نام با نام های کاربری متعتد خوداری کنند.
 • گالری آلبوم وحید حق تغییر این شرایط را دارد. و اعلان ها آن در سیستم به اطلاع همکاران میرسد.

شرایط پرداختهای همکاران

در آمدهای حاصل همکاران بر اساس شرایط و قوانین و نرخ های اعلام شده از قبل بصئورت روزانه محاسبه شده و 14 روز بعد از نهایی شدن خرید در حساب کاربری منظور میگیردد. توجه داشته باشید. حداقل مبلغ در خواستی 50000 معدا پنجاه هزار تومان میباشد.. یعنی حد نصاب برداشت و درخواست واریز شما باید مبلغ مذکور باشد. این موارد آیتم ها را در پنل شما موجود میباشد.

با آروزی موفقیت شما