همکاری در فروش

همکاری در فروش

همکاری در فروش

ابتدا شما را با مفهموم  همکاری در فروش یا Affiliate Marketing بصورت مختصر آشنا میکنیم. همکاری در فروش نوعی بازار یابی است (( پیدا کردن مشتری دربازار هدف)) که در فضای مجازی بصورت آنلاین انجام میشود. که به این نوع بازار یابی همکاری در فروش یا Affiliate Marketing میگویند.

همکاری در فروش

به راحتی آب خوردن کسب در آمد کنید و از فضای مجازی لذت ببرید. بدون اینکه کاری انجام دهید در آمد کسب کنید. وقتی شما خوابید. در سفر هستید. یا به مهمانی رفتید این سیستم برای شما در آمد کسب خواهد کرد. گالری آلبوم وحید همیشه سعی داشته است در همه کارهای خود خلاقیت نشان داده و متفاوت تر از بقیه شود. که این موضوع باعث محبوبیت بیشتر گالری آلبوم وحید شده است. بنابراین مجموعه گالری آلبوم وحید برای سیستم همکاری در فروش متفاوت تر عمل کرده و به دو شکل سیتسم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده است.

دسته اول

کسانیکه  که صاحب وبسایت، یا دارای شبکه های اجتماعی قوی و پر بازدید مانند کانالهای تلگرامی، و پیج های اینستاگرام  و فیسبوک و… هستند. می توانند با لینکی که بعد از ثبت نام در سیستم Affiliate Marketing گالری آلبوم وحید دریافت خواهند کرد. با تبلیغ محصولات و خدمات گالری آلبوم وحید مخاطبان خود را به سمت فروشگاه ما هدایت کرده و در صورت  منجر شدن  به خرید موفق از ما کمسیون در یافت خواهید کرد.

دسته دوم

گالری آلبوم وحید در راستای اینکه تمامی افراد بتوانند کسب در آمد کنند راه را بر آنها هموار کرده کسانیکه شبکه های اجتماعی پر بازدید یا وبسایت ندارند اصلا نگران نباشند چون انها نیز می توانند در همکاری در فروش یا Affiliate Marketing گالری آلبوم وحید کسب در آمد کنند.

Affiliate Marketing

این نوع همکاری که در نوع خود خاص و متفاوت بوده و برای اولین بار توسط مجموعه فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید  اجرا میشود بدین شکل است.که اگر مشتری را پیدا کنند و اون مشتری از سایت ما محصولی را خریداری کند. به شخص رابط ما پورسانت خواهیم داد. در این نوع Affiliate Marketing یا باید مشتری که قصد خرید را دارد اسم شخص رابط را به ما بکویید یا در یاداشت خرید اسم آن شخص را بنویسد.یا اینکه شخص سوم (( بازاریاب) مشتریی که پیدا کرده اسم و مشخصات آن شخص را به ما اعلام کند.

شرایطی را فراهم آوردیم تا بتوانید به راحتی کسب در آمد داشته باشید بدون اینکه کارفرمایی بالا سر ببیند.

 

روند کار

دریافت کمیسیون پس از خرید نهایی مشتری

کسب در آمد به ازای هر خرید مشتری

درج لینک در شبکه های اجتماعی یا سایت

ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی

این طرح برای چه کسانی است؟

  1. برای کسانیکه دنبال در آمد بالا هستند
  2. برای کسانیکه نمی توانند بصورت تمام وقت یا پاره وقت در جایی امرار معاش کنند
  3. برای دانشجویان

وقتی شما خوابید در آمد کسب میکنید

 کسب در آمد بالا بدون محدویت

عدم محدویت زمانی و مکانی

عدم نیاز به سرمایه گذاری

 تلاش کن و رویاهاتو بساز

شک نکن تو میتونی اون در آمدی رو که میخوای کسب کنی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه