همه آنچه باید در باره آلبوم های عکس بدایند

چاپ آلبوم عکس

همه آنچه باید در باره آلبوم های عکس بدایند

چاپ آلبوم عکس و آنچه باید در باره البوم های عکس بدایند. در این پست سعی کردیم  شما را برای  انتخاب و خرید آلبوم عکس خوب و مناسب راهنمایی کنیم. از گذشته تا به امروز عکس های یادگاری جایگاه ویژه ای برای ما ایرانی ها دارد. عکس هایی که از روزهای تلخ و شیرین برای خود به یادگار می گذاریم تا شاید در آینده روزی تداعی گر خاطرات شیرینی برای ما باشند. به همین خاطر همیشه  دغدغه چاپ آلبوم عکس و نگهداری از اونا برایمون به یک چالش تبدیل میشه.  تا وقتی به انها نگاه میکنیم تمام خاطرات زندگیمان به یکباره از جلوی چشممان می گذرد،حتی گاهی خودمان را در آن لحظه حس می کنیم.از روزی که بدنیا آمدیم و خاطراتمان بوسیله پدر و مادرمان ثبت شدند و بعدها برایمان داستان آن عکس را گفتند تا زمانی که برای خودمان لحظاتمان را به یادگار گذاشتیم .

چاپ آلبوم عکس

اما امروزه آلبومهای عکس دیجیتال شدن. عکس هایی که با گوشی های تلفن هوشمند گرفته میشود، و در حال حاضر اکثر مردم تصاویر ظبط شده خودشون رو در کامپیوتر های شخصی نگهداری میکنند و هر روز هم به تعداد این عکسهای اضافه می شود. اما اینجا یک سوال مهم پیش میاد لطفا همتون جواب این سوال رو در قسمت نظرات سایت بگید ببینم مردم اکثر به چه صورتی عکس های خودد را نگهداری میکنند.

سوال اینه! به نظر شما عکس هایی که در رم تلفن های گوشی ذخیره میشوند بهتره یا عکس های که بصورت چاپ شده در آۀبوم قرار میگیرد؟

چرا از البوم عکس استفاده کنیم؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به عکسهای خود اهمیت می دهید پیشنهاد می کنیم عکسهای خود را درچاپ کنید و در یک آلبوم عکس نگهداری کنید تا برای آیندگان خود به یادگار بماند . کامپیوتر هر چقدر هم پیشرفت کند بازهم 100در100 قابل اعتماد نیست زیرا هر لحظه امکان از دست رفتن اطلاعات از حافظۀ آن وجود دارد. اما آلبوم کاغذی عکس شاید نسل های برای شما و آیندگانتان به یادگار بماند.

آلبوم عکس
همه آنچه باید در مورد آلبوم عکس بدانید

انواع آلبوم عکس

  • آلبوم عکس سلفونی
  • آلبوم عکس چسبی
  • آلبوم عکس خاطرات کودک
  • آلبوم عکس دیجیتال
  • البوم عکس طرح دیجیتال
  • آلبوم عکس شومیزی
  • آلبوم عکس فتوبوک
  • آلبوم عکس فریم دار

به چاپ آلبوم عکس آلبوم دیجیتال و آلبوم ژورنال نیز گفته میشود.

البوم عکس و انواع آن

البوم عکس سلفونی

آلبوم های که دارای برگه های پلاستیکی و جلدهای از جنس مقوا هستند را آلبوم سلفونی می گویند.این آلبوم ها قدمت طولانی تری نسبت به بقیه آلبوم عکس ها دارند.اگر در خاطرتان باشد در گذشته عکسهای چاپ شده را از داخل کیسه های پلاستیکی رد می کردند و  به ترتیب عکس ها را در آلبوم قرار می دادند این آلبوم ها را آلبوم کیسه ای می گفتند. معمولآ عکس ها در سایز های 10*15 – 13*18 – 16*21 به چاپ می رسند بنابراین آلبوم عکس ها در سایزها مختلف در دسترس همگان قرار می گیرد تا پاسخگوی سلیقه و نیاز تمامی افراد باشد. این نوع آلبوم های عکس بسیار ارزان قیمت هستند.

"انواع

البوم عکس چسبی 

آلبومهایی که بعد از آلبوم عکس سلفونی به بازار آمد. آلبوم های چسبی بودند.که بعد از برداشتن سلفون و قرار دادن عکس ها به شکل دلخواه به این معنی که میتوانید در دیزاین های مختلف عکسهای را بصورت افقی و عمودی بچینید بعد از چینیش عکسها سلفون را مجددا روی آنها چسباند. این آلبومها امروزه نیز بسیار پر طرفدار و پر کاربرد هست.

البوم عکس چیست

آلبوم عکس خاطرات کودک

آلبوم عکس کودک 

خانواده های ایرانی از دیر باز به نگهداری و چاپ آلبوم عکس برای فرزندان خود علاقه نشان می دادند. با گسترش آتلیه کودک  امروزه همچنان این عقیده پابرجاست بنابراین برای نگهداری هر چه بهتر عکس کودکان ، آلبومهای عکسی طراحی شده است.  که بر اساس روزهای تولد کودک و حتی سال تولدش می توان به صورت مجزا عکسها را طبقه بندی و نگهداری کرد. آلبوم عکس خاطرات کودک به گونه ای طراحی شده است که هر چه صفحه مربوط به یکی از ماههای تولد کودک می باشد تا به سن یکسالگی برسد. بعد از آن میتوان آلبوم هایی برای سالهای بعدی تولد کودک تهییه کرد.صفحاتی در این آلبومها جای داده شده است که مربوط به جشن دندان درآوردن کودک ، چند کیلو بوده چند کیلو شده ، اولین لحظه صحبت کردن ، اولین لحظه ی راه رفتن و … قرار داده شده است.

گالری آلبوم وحید این امکان را برای مشا والدین عزیز بوجود ا<رده است که بتوایاند روی جلد آلبوم عکس فرزندانتان را چاپ کنید.برای چاپ عکس روی جلد کافیست هنگام خرید محصول در یاداشت خرید توضیح دهید تا همکاران ما برای پیگیری این قضیه با شما تماس بگیرند.

آلبوم عکس های معمولی تری برای کودکان طراحی شده است  که علاوه بر نگهداری مناسب عکس ها دارای طرحهایی بر روی جلد هستند. که عکس که مورد پسند کودکان باشد. بر اساس جنسیت کودک و همچنین سن کودک طرح های مختلفی از شخصیت های کارتونی چاپ شده بر روی جلد آلبوم ها تولید شده است که مورد علاقه بسیار کودکان می باشد .

برای مشاهده آلبوم های عکس کودک اینجا کلیک کنید.

چاپ البوم دیجیتال 

از دیر باز تا به امروز  عروس و دامادها به عکس هایی که در روز عروسی از آنها انداخته میشود بسیار اهمیت می دهند از قدیم و ایام  عروس و دامادها عکسهای عروسی خود را که یکی از لحظات ناب زندگی شان محسوب می شود در آلبومهای ارزنده نگهداری میکردند امروزه با پیشرفت تکنولوژی آلبوم هایی زیبا و پر کاربرد برای عروس و دامادان عزیر طراحی شده که به نام آلبوم عکس عروس معروف است. در این آلبوم ها عکس بر روی مقواهای آلبوم چاپ می شود و دستخوش هیچگونه تغییر نمی گردد.اگر به دنبال آلبومی منحصر به فرد و مد روز می گردید حتما آلبوم عکس دیجیتال انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.طرح جلد آلبوم های دیجیتال متنوع و مناسب هر نوع سلیقه ای به صورت پازلی ، طلاکوب ، چاپی و … طراحی می گردد.

این آلبوم های عکس دارای کیف نیز میباشند شاید براتون پیش آمده که وقتی خونه یکی از فامیل ها یا دوستان که تازه عروسی کرده رفته باشید و ازش بخواهید که آلبوم عکس عروسیش را بیاورد .مشاهده میکنید که آلبوم عکس داخل یک کیف مخصوص است. که به این کیف ، کیف سامسونت عروس گفته میشود و 99 درصد آلبوم های عروس دارای کیف مخصوص آلبوم عروسی هستند.

البوم دیجیتال عروس
البوم عروس

البوم عکس طرح دیجیتال

آنچه باید در باره آلبوم های طرح دیجیتال بدانید این است که  این مدل مانند آلبوم دیجیتال است فقط با یک تفاوت و آن این است که عکس در آلبوم دیجیتال بر روی مقواهای مخصوص آلبوم به طریق دیجیتالی چاپ می شود. اما در طرح دیجیتال عکس روی مقوا چسبانده و صحافی می گردد.این آلبوم ها  در بین عروس و دامادان و همچنین عرصه مد که نیاز به آلبومهای نمونه کار دارند دارای جایگاه ویژه ایست. قیمت پایین آلبوم های طرح دیجیتال با آلبوم دیجیتال یکی  دیگر از تفاوتهای این دو محصول میباشد. در واقع میتوان گفت آلبوم طرح دیجیتال به این علت طراحی و تولید شد. که عروس و دامادهایی که توان پرداخت هزینه های بالا برای آلبوم دیجیتال را ندارند از آلبوم طرح دیجیتال استفاده کنند.

لازم به ذکر است مجموعه گالری آلبوم وحید اولین تولید کننده آلبوم طرح دیجیتال در ایران میباشد.

برای مشاهده نمونه آلبوم های طرح دیجیتال اینجا کلیک کنید.

شومیزی 

اگر شما عکس هایی با سایز های متفاوت دارید مدل شومیزی می تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد . این آلبوم محدودیتی در قرار دادن سایز عکسها ندارد و با چسب های متحرک می توان عکس ها را بر روی صفحه های آلبوم فیکس کرد. معمولا این آلبوم ها بیشتر برای آندسته از افرادی پیشنهاد میشه که عکسهایی در سایز های مختلف دارند. بنابراین این آلبوم یکی از مقرون به صرفه ترین آلبوم های عکس به حساب می آید.برگه های این آلبوم مقوای سخت است.آلبوم عکس شومیزی در جلدهای و رنگبندی های مختلف دارد. که شما میتوانید هم اکنون با کلیک روی لینک را مشاهده کنید.

آلبوم عکس چیست؟ حتما این مقاله را هم بخوانید

اگر این مقاله ( آنچه باید در باره آلبوم های عکس بدایند ) مفید و مورد استفاده شما قرار گرفته است.

در قسمت نظرات به این مقاله امتیاز بدهید.

برای ورود به فرشگاه تخصصی و خرید آلبوم عکس اینجا کلیک کنید

اگر جواب سوالات خودتان را دریافت نکردید باشماره زیر تماس بگیرید.

09034938749

پیگیری سفارش
لیست مقایسه