تخفیف ویژه خرید اولی ها

تخفیف ویژه

تخفیف ویژه خرید اولی ها

با سلام خدمت کاربران عزیز ، در این پست قرار است در مورد تخفیف ویژه خرید اولی ها.  و آلبوم عکس بزرگ از گالری آلبوم وحید با هم صحبت کنیم .

لطفا ما را تا پایان این پست همراهی بفرمایید

آلبوم عکس بزرگ
آلبوم عکس بزرگ

تخفیف ویژه خرید اولی ها آلبوم عکس بزرگ

گالری آلبوم وحید مرکز تخصصی فروش انواع آلبوم عکس ،آلبوم عکس کودک ، آلبوم عکس دیجیتال، آلبوم عکس طرح دیجیتال، آلبوم عکس بزرگ،و دیگر محصولات صنعت آلبوم سازی کشور .

در راستای مشتری مداری و تکریم مشتری در نظر دارد 10 درصد تخفیف ویژه .برای خرید اولی ها در نظر بگیرد .بنابراین کسانیکه برای اولین بار از گالری آلبوم وحید خرید کنند.

در خرید دوم خود در تمامی محصولات از 10 درصد تخفیف ویژه بر خودار خواهند شد. برای برخورداری از این تخفیف باید در سایت ثبت نام کرده باشید. که بعد از خرید اول شما یک کد تخفیف به ارزش 10 درصد به ایمیل شما که در هنگام ثبت نام در سایت وارد کردید ارسال خواهد شد.

مجموعه فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید علاوه بر تخفیف ویژه خرید اولی ها در مناسبت های مختلف از طریق بن تخفیف برای مشتریان در نظر میگیرد. خبر های جدید فروشگاه  را می توانید با کلیک بر روی  لینک مشاهده بفرمایید

گالری آلبوم وحید همواره سعی میکند محصولات با کیفیت را به قیمت مناسب در ایختیار مشتریان خود قرار دهد .مشتری مداری و رضایت مشتری مهم ترین دارایی مجموعه فروشگاه اینترنتی گالری آلبوم وحید بشمار می آید.

امیدواریم در این راه سخت و پر از فراز ونشیب سر بلند بیرون آیم .

تا مشتریان وفادار خود راضی و خشنود کرده باشیم .همیشه از ما نخفیف بگیرید.

نظرات (2)

نسیم

قیمت هاعالی هستن

    مدیریت

    ممنون خانم جوان شما لطف دارین

پیگیری سفارش
لیست مقایسه